Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

İmsak: Güneş:
4 °C
 • VATANDAŞIN TANDIRLARINI YIKTILAR

  VATANDAŞIN TANDIRLARINI YIKTILAR

  Kardalen Mahallesinde vatandaşların yoğun tepkisini dikkate almayan Belediye ekipleri jandarma eşliğinde onun üzerinde tandırı yıktı.

 • ESNAF DURUMUNDAN ŞiKÂYETÇi

  ESNAF DURUMUNDAN ŞiKÂYETÇi

  1. Cadde üzerinde bulunan esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, esnafın piyasanın durgunluğundan şikâyetçi olduğunu söyledi.

 • DAHA FAZLA DESTEK BEKLiYORUZ!

  DAHA FAZLA DESTEK BEKLiYORUZ!

  Minik Ahmet’in tedavisinin yakında başlayacağı müjdesini veren baba İhsan Abay, yetkililerden ve hayırsever iş adamlarından daha fazla destek talebinde bulundu.

 • Engellilerden taciz skandalına tepki

  Engellilerden taciz skandalına tepki

  Engelli bir kadın personelin aynı birimde çalışan bir şahsın sözlü ve fiziksel tacizine uğradığı iddiasına ilişkin Batman'daki engelliler, olayın takipçisi olacaklarını belirterek bunun karşısında sessiz kalınmaması gerektiğini vurguladılar.

 • Engelli Sporcular Yetkililerden Destek Bekliyor

  Engelli Sporcular Yetkililerden Destek Bekliyor

  Batman Engelliler Spor Kulübü Başkanı Nasrettin Kaya, maddi imkânsızlıktan dolayı çok zor şartlarda çalışmalarını yürüttüklerini belirterek destek talebinde bulundu.

 • Kentin Sorunlarını Birlikte Çözelim

  Kentin Sorunlarını Birlikte Çözelim

  İlin çözüm bekleyen birçok sorununun olduğuna dikkat çeken STK'lar, düzenledikleri basın toplantısında siyasiler başta olmak üzere herkesi bu kapsamda sorumluluk almaya çağırdı.

 • BU DRAMA SESSiZ KALMAYIN!

  BU DRAMA SESSiZ KALMAYIN!

  Batman Umut Kervanı Başkanı M. Ali Işık, Suriye'nin İdlib kentinde yaşanan insanlık dramına dikkat çekerek, Batmanlı bütün hayırseverlerden yardım çağrısına destek vermelerini talep etti.

 • Rehberlik Araştırma Merkezleri Artırılsın

  Rehberlik Araştırma Merkezleri Artırılsın

  HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, engelliler için okullar açılması ve özel gereksinimli bireylere yönelik hizmetin tam manasıyla verilmesi için Rehberlik Araştırma Merkezlerinin sayısının artırılması gerektiğini söyledi.

 • ŞAHİN SALDIRIYI KINADI

  ŞAHİN SALDIRIYI KINADI

  HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin, Bitlis'in Güroymak ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Nakşibendi Şeyhi Abdülkerim Çevik için taziye mesajı yayımladı.

 • Şeyh Abdulkerim Çevik

  Şeyh Abdulkerim Çevik'e silahlı saldırı

  Bölgenin tanınmış kanaat önderlerinden Şeyh Abdülkerim Çevik, sabah saatlerinde müderrisi olduğu Kur'an Kursunda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.