Öğle: İkindi:
4 °C
asd • Muhtelif malzeme satın alınacak

  Nüfus Müdürlükleri Yeni Konsept Mal Alım Ve Kurulumu Satın Alınacak Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Valilik (Yikob-Maas İçin) İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığı Van İli Çaldıran, Gevaş, Saray Ve Tuşba İlçe Nüfus Müdürlükleri Yeni Konsept Mal Alımı Ve Kurulum İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

 • Karabük'te toplu ulaşım hattı kiralama ihalesi

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Karabük Belediye Başkanlığı, 5 adet özel halk otobüsü hattını 120 ay süre ile kiraya verecek.

 • Şile'de otel satış ihalesi

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstanbul Şile'de bulunan 167 odalı otel ihaleyle satılacak.

 • Laboratuvar sarf malzemesi satın alınacaktır

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları, 4 kalem laboratuvar sarf mazleme alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

 • Edirne Milli Emlak Müdürlüğünden araç ve taşınmaz satışı

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Edirne Milli Emlak Müdürlüğü, taşınır ve taşınmaz satışı için ihale gerçekleştirilecek. Toplam 47 adet taşıt (çekici, dorse, kamyon çekici, kamyon römorku, otomobil, kamyonet vb.) ile Alipaşa Mahallesinde bulunan 240 m² alanlı evin satış ihalesi 28-29 ve 30 Eylül 2021 tarihlerinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde teşekkül edecek komisyon huzurunda yapılacak. İhale ile ilgili şartname ve ekleri mesai saatleri dahilinde Milli Emlak Müdürlüğünde ücretsiz görülebilecek. Kapıkule Gümrük Sahasında bulunan araçların görülmesi talepleri için Gümrük Müdürlüğünce belirlenen koşullar öncelikli olacaktır. Yabancı plakalı taşıtların tahmini bedeline ÖTV, KDV ve Gümrük Vergisi dahil diğer vergiler hariçtir.