Ulaşım Sorunu Devam Ediyor

Ulaşım Sorunu Devam Ediyor

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsüne gönderilen halk otobüslerinin yetersiz kaldığını belirten öğrenciler, sorunun çözülmesini istiyor.

 

Batman Belediyesi tarafından Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsüne gönderilen halk otobüslerinin yetersiz kaldığını belirten öğrenciler, sorunun çözümü için Batman Belediyesi ile bir görüşme gerçekleştirdiler.

Batman Belediyesi Ek Hizmet Binasına gönderilerek ilgili kurum ile görüşen öğrenciler, aldıkları cevap karşısında şaşırdı. Belediye yetkilileri, imkânların bu kadar olduğu, başka araçlarının olmadığını belirttiler.

“BU SIKINTIYI 3 YILDIR HER GÜN YAŞIYORUZ”

Öğrencilerden Yakup Yılmaz, “3 yıldır her gün sıkıntı yaşıyoruz. Sabah gideceğimiz derse 3 saat öncesinden otobüsü beklemek zorunda kalıyoruz ve eğer binebilirsek.” dedi.

“OTOBÜSLERDEN DOLAYI MAĞDURİYET YAŞIYORUZ”

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü hizmete girdiğinden beri ulaşım sıkıntısının olduğunu dikkat çeken öğrencilerden Sevgi Yelsiz de “Bütün öğrenciler olarak otobüslerden dolayı mağduriyet yaşıyoruz. Otobüslerin sayısının artırılmasını rica ediyoruz.” ifadelerini kullandı. İlkha

 Önceki Üniversitede Ruh Sağlığı Konferansı
Sonraki ÖZGÜRLÜĞE KANAT ÇIRPTI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.