MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK

MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK

Elazığ 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş’ın ziyareti esnasında konuşan Vali Deniz, “Tek bir silahlı terör örgütü mensubu kalmayıncaya kadar mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecek” dedi.

 

8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş Vali Deniz’i Ziyaret Etti. Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Elazığ 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş Vali Ahmet Deniz’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Korgeneral Erbaş’a, Bitlis Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya ve Batman İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar eşlik etti. Makamında komutanlarla bir süre sohbet eden Vali Deniz,  ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür etti. 

Bölücü Terör Örgütü ve diğer terör örgütlerine karşı operasyonların devam ettiğini belirten Vali Deniz, “Tek bir silahlı terör örgütü mensubu kalmayıncaya kadar mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecek, hain saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü mensupları ve işbirlikçileri hak ettikleri cezayı alacak. RECEP FIRAT

 

 Önceki ÇOK YÖNLÜ DENETİM DEVAM EDİYOR
Sonraki KIŞ SAATİ UYGULAMASINA GEÇİLDİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.