KAYMAKAM KÖYLÜLERLE BULUŞTU

KAYMAKAM KÖYLÜLERLE BULUŞTU

Kozluk Kaymakamı Osman Bilici bir dizi incelemede bulunmak üzere Çayönü Köyü’nü ziyaret etti.

 

 Kaymakam Osman Bilici, köy ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemede bulunmak üzere Çayönü Köyü’nü ziyaret etti.  Bilici’ye  Ak Parti Kozluk İlçe Başkanı Abdullatif Baltaş, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdür Vekili Mehmet Nezir Sevim, köy muhtarı ve yüklenici firma eşlik etti. 

BSK YOL ASFALTLAMA ÇALIŞMASINI YERİNDE İNCELEDİ

2018 yılı KÖYDES yatırım programı kapsamında yapımı tamamlanan 9,5 km’lik  Kozluk Çayönü, Arıkaya, Oyuktaş ve Günyayla grup köy yolu BSK (Bitümlü sıcak karışımlar) asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Bilici, tamamlanan BSK yol ile ilgili yüklenici firma ve teknik personelden bilgi aldı. ÇAYÖNÜ DİLİMLİ İLKOKULU VE ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

BSK yol incelemesinden sonra Çayönü Dilimli İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden  Bilici, okul ile ilgili okul müdüründen bilgi aldıktan sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Taşımalı eğitim hizmeti kapsamında öğrenci taşıyan araçları kontrol eden Bilici, trafik güvenliğine dikkat çekerek öğrencilerin emniyet kemerini taktı ve öğrencilere tavsiyelerde bulundu.  Bilici, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.
 KÖYDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Okul ziyaretinden sonra camii bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek Çayönü köyüne yapılan yatırımlara değinen ve birlik-beraberlik mesajları veren Bilici, toz ve çamurlu yolların yerini asfalt yollara bıraktığını, vatandaşlara hizmet noktasında devletin bütün imkânları seferber ettiğini ve vatandaşların huzur ve refahı için yatırımların devam edeceğini belirtti.
Vatandaşlarda, köy ziyaretinden ve köye yapılan yatırımlardan dolayı Bilici’ ye teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.
 ERKEK YATILI KUR’AN KURSU’NU ZİYARET ETTİ

 Bilici, vatandaşlarla buluştuktan sonra köyde yapımı tamamlanan “Çayönü Yatılı Erkek Kur’an Kursu”nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  Bilici, Kur’an Kursu ile ilgili köy imamından bilgi aldıktan sonra köyden ayrıldı. MEHMET EMİN URAZ

 

 Önceki Yeni Neslin Ruh Sağlığı Korunmalı
Sonraki YENİ MÜTAHİT 62 KİŞİYE KAPIYI GÖSTERDİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.