Adaleti Tesis Edip Yusufileri Bırakın

Adaleti Tesis Edip Yusufileri Bırakın

28 Şubat sürecinde FETÖ'cü polisler tarafından gözaltına alınarak tutuklanan Mikail Gültepe'nin ailesi, evlatlarıyla birlikte tüm Yusufi mahkûmlar için adaletin bir an önce tesis edilmesini istedi.

 

İslami hassasiyetinden 28 Şubat sürecinde FETÖ'nün kurduğu düzmece deliller ve kumpaslarla tutuklanan ve 18 yıldır cezaevinde bulunan Mikail Gültepe'nin ailesi, evlatlarıyla birlikte tüm Yusufi mahkumlar için adaletin bir an önce tesis edilmesini istedi.

Mikail Gültepe'nin babası Ramazan Gültepe, oğlunun 28 Şubat'ta döneminde yakalandığını ve 3 gün boyunca hiçbir haber alamadıklarını söyledi.

Oğlunun gözaltında olduğunu polisten öğrendiklerini belirten baba Gültepe, "Haber geldiğinde ne yapacağımızı bilmiyorduk. Polisler evimize geldi. Oğlumun bir daha camiye gitmemesi ve Kur'an Kerim dersi vermemesi için uyarıda bulundular. Oğlum imam hatip okuyordu. Peki, Kur'an-ı Kerim okumak yasak mı? Değil ama Kur'an-ı Kerim okuduğu için 30 sene ceza verdiler. 18 senedir cezaevindedir." ifadelerini kullandı. İLKHA

 Önceki GEÇEN SENEYE ORANLA MALİYETLER YÜZDE 100’Ü GEÇTİ
Sonraki KÜLTÜR CAMİİ YENİLENİYOR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.