HENTBOLA İLGİ BÜYÜYOR

HENTBOLA İLGİ BÜYÜYOR

Batman Belediyesi hentbol sporuna ilgiyi artırmak için, ilimizi Süper Lig'de başarıyla temsil eden 1955 Batman Belediyespor Erkek Hentbol takımı teknik heyeti ve oyuncularını, okullarda öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Hentbol sporunu geniş kitlelere sevdirme ve tanıtmanın yanı sıra süper ligde mücadele veren 1955 Batman Belediyespor Hentbol takımının başarılarını anlatma, seyircileri tribünlere çekme, takımın teknik heyetini ve oyuncularını öğrencilerle buluşturup kaynaştırmaya yönelik olarak düzenlenen programın bu haftaki adresi 2 farklı okul oldu. 

Doğa Koleji ve Fatih Ortaokulunda düzenlenen 2 ayrı programda, başarılı hentbol takımının oyuncularını karşılarında bulan öğrencilerin heyecanı ve ilgisi büyük oldu. Öğrenci ile oyuncuların kısa sürede kaynaştığı panele katılım sağlayan öğrencilerin coşkusu, oyunculara sorulan sorulara da yansıdı. 

Fatih Ortaokulunda konferans salonunda düzenlenen panel, Doğa Kolejinde ise yöneticilerin hazırladığı özel bir platformla açık havada gerçekleşti. Okul yönetimi ve öğretmenlerin de katılım sağlayarak özel ilgi gösterdiği panelde, öğrenciler merak ettiği tüm soruları oyunculara sorma fırsatı buldu. 

Panelin bitiminde öğrenciler, teknik heyet ve oyunculardan imza alırken, teknik heyetin hentbol sporu ve hentbol takımı ile ilgili öğrencilerin bilgilerini ölçtüğü sorulara doğru cevabı verenlere ise 1955 Batman Belediyespor Hentbol takımının taraftar tişörtleri ve atkıları dağıtıldı. Panel hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi. Haber Merkezi


Önceki Arızalar %35 Azaldı
Sonraki BÖLGEDEKİ İŞ ADAMLARINA DAHA FAZLA DESTEK VERİLMELİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.