DÜNYAYI İYİ OKUYABİLEN ÖĞRENCİLER YETİŞTİRİLMELİ

DÜNYAYI İYİ OKUYABİLEN ÖĞRENCİLER YETİŞTİRİLMELİ

Okul ziyaretlerinde bulunan Kozluk Kaymakamı Bilici burada öğretmenlere yaptığı konuşmada, “Ufku geniş ve dünyayı iyi okuyabilen, milli ve manevi değerlere bağlı öğrencilerin yetiştirilmesi lazım.” Dedi.

 

Kaymakam Osman Bilici Yunus Emre İlkokulu ve Ortaokulu’nu Ziyaret Etti. Kaymakam Osman Bilici, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Yunus Emre İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.  Bilici’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak da eşlik etti.   

Okul ziyaretinde, okul idaresi ve öğrenciler tarafından çiçekle karşılanan  Bilici, Okul Müdürü Mehmet Faik Sağlam’dan okul ile ilgili bilgileri aldıktan sonra sınıfları gezerek öğrenciler ile sohbet etti ve öğrencilere kitap hediye etti. 

Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenlerle toplantı yapan  Bilici; eğitim ve öğretimde öğrenci-aile-okul işbirliğinin başarıyı beraberinde getireceğini, her öğrencinin özel ve başarılı olabileceği bir alanı olduğunu, ufku geniş ve dünyayı iyi okuyabilen, milli ve manevi değerlere bağlı öğrencilerin yetiştirilmesi için öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki alanda kendilerini çok iyi yetiştirmeleri gerektiğini belirterek yeni eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olması temennisinde bulundu. ŞEVKİ ASLAN

 

 Önceki KERBELA MAZLUMUN ZALİMLERE KARŞI BAŞKALDIRMA TARİHİDİR
Sonraki BİK’ten Gazetelere Nefes Aldıracak Destek

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.