Doğru ; “Eğitim Gelecek Nesillerin İnşasının Müjdesidir”

Doğru ; “Eğitim Gelecek Nesillerin İnşasının Müjdesidir”

2018/19 eğitim öğretim yılını kutlayan Okul servis idari müdürü Sabahattin Doğru, bu mutluluğu öğretmen ve öğrencilerimiz ile paylaşıyoruz dedi.

 

Yeni eğitim ve öğretim yılını kutlayan Faruk Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı İdari müdürü Sabahattin Doğru, yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle mesaj yayımladı.

Yayımlanan mesajda Doğru, “Geleceğimizin teminatı  olan çocukların 2018-2019 eğitim-öğretim yılı açılış heyecanını ve mutluluğunu, öğretmenler ve velilerle birlikte idrak ediyoruz. Öncelikle çocuklar Derslerine odaklanarak ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekiyor. Çünkü günden güne gelişerek dünya ülkelerine karşı sürekli fark atan ülkemizin fen, fizik, kimya, teknoloji vb. dallarda da en iyi olması gerekir. Türkiye gelişmişlik seviyelerini hızla tırmanarak imrenilecek bir hale geldi. Bunda başarılı öğretmenlerin yetiştirmiş olduğu başarılı öğrencilerin katkıları azımsanmayacak kadar çoktur.” İfadelerini kullandı. ŞEVKİ ASLANÖnceki "Çocuklarımız sağlıklı ve güven içinde eğitim almalı"
Sonraki "Hicret şuurunu sahip olmalıyız”

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.