BEŞİRİ İMAM HATİP BU DÖNEM HİZMETE GİRECEK

BEŞİRİ İMAM HATİP BU DÖNEM HİZMETE GİRECEK

Beşiri İmam Hatip Ortaokulu 2018-2019 eğitim öğretim yılında yeni binasında öğrencilerini ağırlayacak.

 

2013 yılında Beşiri mesleki teknik lise bünyesinde açılan Beşiri İHO,1 yıl sonra tekel binasındaki kız meslek lisesi bünyesinde, daha sonra Beşiri YBO’da ve son olarak Beşiri hürriyet ilkokulunda eğitim veren İmam Hatip Ortaokulu 2018-2019 eğitim, öğretim döneminde yeni, lüks, 5 katlı okulunda öğrencileri bekliyor.

“20 DERSLİĞİMİZ VAR”

Okul ile ilgili açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Ramazan Sali, “2013 yılında Beşiri mesleki teknik lise bünyesinde açılan Beşiri İHO,1 yıl sonra tekel binasındaki kız meslek lisesi bünyesinde, daha sonra Beşiri YBO’da ve son olarak Beşiri hürriyet ilkokulunda eğitim veren okulumuz 2018/2019  eğitim öğretim döneminde, ilçe milli eğitim müdürlüğü bitişinde 5 katlı modern bir bine ile,20 sınıf fen, İngilizce, sosyal bilimler, kuranı kerim, matematik laboratuvarı ile yeni binamızda eğitim öğretime başlanacak. Yeni okul binamız, tüm Beşiri’ye batmana ve ülkemize hayırlı olmasını yüce Mevla’dan temenni ederim.” Dedi.

“BAŞARILARIMIZ ARTTIRMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Başarılarını daha fazla arttıracaklarını söyleyen Sali, “2015/2016 ve 2016/2017 eğitim öğretim döneminde TEOG’da, LGS’de Türkçe matematik ve fen bilimleri derslerinde ilçe birinciliği ve 22 ortaokul arasında okul birinciliği ile Beşiri en iyi okulu olduğu ilçe MEB resmi kayıtlarında mevcut olup, yeni eğitim öğretim döneminde okul başarımızı daha ileri ve en zirveye getirmek için, bütün branş öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz ile öğrencilerimiz en iyisini yapacağımız belirtmek istiyorum.           2018/2019 eğitim öğretim döneminde inşallah yeni binamızda eğitim öğretime başlayacağız. 5,6,7 ve 8 sınıf öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz. Velilerimizin okulumuza müracaat etmeleri yeterlidir. Herkese kapımız ardına kadar açıktır. Hayra vesile olan yapmış gibidir, hadisi ile yeni okul binamız bütün öğrenci veli Beşiri’ye ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı. AHMET KÖLGE


Önceki 6 Gündür Kayıp Dedesini Arıyor
Sonraki Güneş, "Üretici İçin Fiyat Belirlemedik"

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.