Batman Üniversitesi’nden Bilimsel Destek

Batman Üniversitesi’nden Bilimsel Destek

Batman Üniversitesi’nin proje ortağı olduğu ve Mardin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün başvuru sahibi olduğu “Mardin İli Kültür Envanteri” projesi Dicle Kalkınama Ajansı tarafından 981.157,92 ₺ bütçe ile finanse edilecek olan projenin sözleşmesi imzalandı.

 

“Mardin İli Kültür Envanteri” projesi, Batman Üniversitesi’ni münferiden temsil ve ilzam etmeye yetkili kılınan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülriz Kozbe ve Öğr. Gör. Akarcan Güngör, İl Kültür ve Turizm Müd. Yrd. M. Sabahattin GENÇ ve Mardin Müze Müdürü Nihat Erdoğan’ın da hazır bulunduğu sözleme imza töreninde İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Alaaddin Aydın ve DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ’ın proje sözleşmesini imzalamasıyla resmen başladı.

YILMAZ ALTINDAĞ’A TEŞEKKÜR

Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülriz Kozbe, Mardin turizmine çok ciddi katkıları olacak projeyi desteklemelerinden dolayı Dicle Kalkınma Ajansına ve Genel Sekreter Yılmaz Altındağ’a çok teşekkür ettiklerini söyledi.   

“MARDİN İLİ KÜLTÜR ENVANTERİ” PROJESİ 18 AYDA TAMAMLANACAK

2018 Yılı Ekonomik Altyapının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından 981.157,92 ₺ bütçe ile finanse edilmeye hak kazanan “Mardin İli Kültür Envanteri” projesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün eş finansmanıyla toplamda 1.308.210,56 ₺’lik bir bütçeye ile 18 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. RECEP FIRAT


Önceki AÖF İkinci Üniversite Kayıtları Başladı
Sonraki IHO-EBRAR öğrencileri sevindirdi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.