10 HIRSIZA GÖZALTI

10 HIRSIZA GÖZALTI

Farklı tarihlerde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla 10 şüpheli gözaltına alındı.

 

Batman’da bir hafta içerisinde farklı tarihlerde hırsızlık yaptıkları iddia edilen 5’i çocuk 10 şüphelinin yapılan çalışmalar neticesinde gözaltına alındığı bildirildi.

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Özel bir hastane önünde bir şahsın darp edilerek telefonunun çalınması olayını gerçekleştirdiği tespit edilen bir şüpheli gözaltına alındı. Yine Kültür Mahallesi’nde bulunan bir apartmanın altında bulunan iş yerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili C.Ç İsimli şahıs gözaltın alındı. Cumhuriyet ve Pazaryeri Mahallelerinde park halinde bulunan araçlardan meydana gelen cep telefonu hırsızlığı ile 530 TL’nin çalınması olayını gerçekleştirdiği tespit edilen V.Ş isimli şüpheli şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiştir.” denildi.

Ayrıca, çeşitli tarihlerde farklı mahallelerde bulunan 7 ayrı motosiklet hırsızlığına karıştığı belirlenen 5’i yaşı küçük 6 şüpheli şahsın da yakalanarak adli mercilere sevk edildiği kaydedildi.

Toplamda, gözaltına alınan 10 kişinin adli makamlara sevk edildikleri belirtildi. RECEP FIRAT

 Önceki KIZILAY’I EĞİTİM CAMİASINDA TANITACAĞIZ
Sonraki BALIK FİYATLARI NORMAL OLACAK

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.