VEZNELER ARİFE GÜNÜ DE HİZMET VERECEK

VEZNELER ARİFE GÜNÜ DE HİZMET VERECEK

Bazı alacakların yeniden yapılandırılması için son başvuru tarihi olan 27 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılandırmadan yararlanmak isteyen vatandaşlar belediye veznelerinden ödeme işlemlerini yapabilecek.

 

Batman Belediye Başkanlığı, vatandaşların Belediye ödemelerinde gecikme zammına uğramamaları için Arife gününe kadar vezneleri açık tutacak. 

7143 sayılı imar barışı ve bazı alacakların yeniden yapılandırılması fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız tahsilât işlemlerini Belediyemiz tahsilat veznelerinden mesai saatleri içerisinde yapabilecek. 

Otomatik ödeme talimatı olmayan, bankalarla anlaşması olmayan vatandaşların veya hafta içi ödemelerini gerçekleştirmeye vakit bulamayan vatandaşlara yönelik Arife günü de ödeme yapabilmeleri için kolaylık sağlandı. Su, emlak ve çevre temizlik borcu bulunan vatandaşlar, 18-19-20 Ağustos 2018 (Cumartesi- Pazar- Pazartesi) günleri Belediye veznelerinden işlem yapabilecek.

HABER MERKEZİ


Önceki UMUT KERVANI DOLAR BOZDURDU
Sonraki BİRÇOK SORUNUN NEDENİ TESETTÜRSÜZLÜKTÜR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.