SPORDA GÜVENLİĞİ KONUŞTULAR

SPORDA GÜVENLİĞİ KONUŞTULAR

Spor güvenliği ile ilgili tedbir alınması için Vali Ahmet Deniz başkanlığında toplantı düzenlendi.

 

Toplantıya, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Murat Şahin, kamu kurum müdürleri, emniyet, sağlık ve spor kulübü temsilcileri katıldı. 

Düzenlenen toplantıda, sporda şiddetin önüne geçilmesi için gereken her türlü tedbirin alındığını ifade eden Vali Ahmet Deniz, 2018-2019 spor sezonunda da şiddete kesinlikle müsaade edilmeyeceğini söyledi. 

Bünyesinde barındırdığı farklı spor dallarındaki takımlarla Batman ve ülke sporuna katkı sağlayan kurum olarak şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını belirten Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ise sporun, kardeşlik ve sevgi olduğunun altını çizerek, ligin başlamasıyla birlikte taraftarların yapacağı olumsuz tezahüratların karşısında olacaklarını açıkladı. 

Toplantıda katılımcılar, stadyuma kesinlikle taraftarların kışkırtıcı pankart, kişilere zarar verecek delici, kesici, patlayıcı ve parlayıcı maddelerin sokulmaması için tedbir alınacağını ifade etti. İLHAN YILDIZ


Önceki Motosiklet kazası: Bir ölü
Sonraki SÜNGER: BAYRAMIMIZ SAĞLIKLI OLSUN

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.