AK Parti Kongreye Gidiyor

AK Parti Kongreye Gidiyor

Ak Parti İl Başkanı Murat Güneştekin ve yönetimi parti binasının toplantı salonunda basınla bir araya geldi. 18 ağustos cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan Ak Partinin 6. Olağan Büyük Kongresine katılım sağlayacaklarını belirten Güneştekin basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarıyla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda olacaklarını söyleyen Güneştekin, “Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecradan yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, Ak Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye, çocuklara borcumuzdur...” dedi.

TÜRKİYE’NİN DİRENİŞİ DÜNYAYA ÖRNEK OLACAK

Güneştekin, kur’daki yükselişi de değerlendirerek; “Yerli ve milli mallarımıza yönelik millileşmemiz lazım. Bir yere bağlı olmamamız lazım. Maalesef çok talihsiz bir süreci yaşıyoruz.  Dost, müttefik dediğimiz ülke türlü bahanelerle rahatsız olmuşlar ve ülkemize karşı başlattıkları boykotla zarar vermek istiyorlar. Bizlerde her bir vatandaş ve teşkilatlar olarak buna karşı boykotla karşılık vereceğiz... Türkiye’nin direnişi dünyaya örnek olacak.” dedi. MEHMET EMİN URAZ


Önceki DOLAR KURBAN PAZARINI DA VURDU
Sonraki Ayturan'a Veda Yemeği

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.