Ekonomik Darbeye Direneceğiz - Batman Rehber Gazetesi

Ekonomik Darbeye Direneceğiz

Ekonomik Darbeye Direneceğiz

Rektör Durmuş yaptığı açıklamada, “15 Temmuz Birlik, Beraberlik Ruhu ile Ekonomik Darbeye Direneceğiz” dedi.

 

Batman Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş, Batman Üniversitesi Senatosu adına yaptığı açıklamada, Türkiye'yi darbe ve siyasi operasyonlarla dize getiremeyenlerin bugün ülkemizi ekonomik operasyonlar ile diz çöktürmeye, hizaya getirmeye ve terbiye etmeye çalıştıklarını ifade ederek, “Milletimiz, Türkü, Kürdü, Arabı ve tüm unsurları ile 15 Temmuz'da gösterdiği birlik ve beraberlik ruhu ile bu ekonomik darbe girişimine karşı da birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ederek üstesinden gelecektir. Milletimizin ferasetine güveniyorum.” dedi.

Bugün Ülkemize ve Milletimize karşı başlatılan ekonomik darbeye daha doğrusu ekonomik savaşa karşı; birlik, beraberlik, dayanışma günü olduğunu ifade eden Rektör Durmuş, “Gün, milli seferberlik günüdür.  Gün, vatana minnet borcunu ödeme günüdür. Gün, vatana sadakat günüdür. Tüm milletimizi hükümetimize destek olmaya davet ediyorum. ” dedi. RECEP FIRAT


Önceki Aksoy, Çıtayı Her Geçen Gün Yükseltiyoruz
Sonraki HEM’E KURS BAŞVURULARI 3 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.