Aksoy, Çıtayı Her Geçen Gün Yükseltiyoruz - Batman Rehber Gazetesi

Aksoy, Çıtayı Her Geçen Gün Yükseltiyoruz

Aksoy, Çıtayı Her Geçen Gün Yükseltiyoruz

Batman kent genelinde yapılan temizlik çalışmasında her geçen gün çıtayı yükselten Batman Belediyesi, cadde, bulvar ve kaldırımların yanı sıra şimdi de çocuk parklarına el attı.

 

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’un, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline verdiği talimatın ardından harekete geçen ekipler, bu sefer de çocuk parklarına el attı. 

Çocuk parklarında hijyenik koşulların oluşturulması için harekete geçen ekipler Batman’daki tüm oyun parklarını temizliyor. 

Temizlik çalışmalarını; 1 dezenfekte aracı ve 1 yıkama aracının yanı sıra 7 personel ile gece geç saatlere kadar sürdüren ekiplerimizin çalışması mahalle sakinlerinin takdirini kazandı.

Batman'ın genel temizliğine oldukça önem veren, tertemiz bir Batman için adeta seferberlik çalışması başlatan ekiplerimiz, şehrin daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşması için çalışma çıtasını her geçen gün artırıyor. ŞEVKİ ASLAN 


Önceki 447 hizmet aracı elden geçirildi
Sonraki Ekonomik Darbeye Direneceğiz

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.