Özdemir Yeni Hastanede İncelemelerde Bulundu - Batman Rehber Gazetesi

Özdemir Yeni Hastanede İncelemelerde Bulundu

Özdemir Yeni Hastanede İncelemelerde Bulundu

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, yapımı devam eden 300 yataklı Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde incelemelerde bulundu.

 

Gültepe Mahallesi Halil İbrahim Caddesi Yeni Adliye Binası yanında yapımına devam edilen 300 yataklı Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulunan AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir’e Batman İl Sağlık Müdürü Osman Sünger eşlik etti. Hastanenin bir an evvel bitirilip halkın hizmetine açılması için konun takipçisi olacaklarını kaydeden Milletvekili Özdemir, yeni hastaneyle birlikte kentin sağlık alanında rahat bir nefes alacağını söyledi.

“KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Yeni hastane incelemesinin ardından açıklamalarda bulunan Özdemir, “Yapımı devam etmekte olan 300 yataklı Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizde incelemelerde bulunduk; çalışmaların hızlandırılıp, hastanemizin bir an önce bitirilip halkımızın hizmetine girmesi için bu işin takipçisi olacağız. Halkımız hizmetlerin en güzeline ve en kalitelisine layıktır. Durmadan bu hizmetlerin gerçekleşmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi. RECEP FIRAT


Önceki NASIROĞLU : BU PLAN TÜRKİYE’Yİ DAHA ÇOK ATEŞLEYECEKTİR
Sonraki Pazar Fiyatları Cep Yakıyor

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.