SICAĞA RAĞMEN HİZMETE DEVAM - Batman Rehber Gazetesi

SICAĞA RAĞMEN HİZMETE DEVAM

SICAĞA RAĞMEN HİZMETE DEVAM

İkiköprü Belediyesi, yaz aylarının kavurucu sıcağına rağmen hizmetlerini sürdürüyor.

 

Kırk derece sıcağa rağmen hizmetlerini sürdüren İkiköprü Belediyesi, beldenin altyapı çalışmalarını yenilemeye devam ediyor. 30 yıllık belediye döneminde hiç hizmet görmeyen İkiköprü’de parke taşı döşeme çalışmaları, altyapı çalışmaları, Vizyon projenin birinci etabı ile aile parkı ikinci etabı çalışmaları aralıksız sürüyor.

BELDEYE BİSİKLET YOLU

Belediyenin yaptığı diğer bir çalışma bisiklet yolu. İkiköprü Belediyesinin kendi imkânları ile Batman - Siirt Bulvarında yaptığı VİZYON Proje kapsamında, 1000 metre uzunluğundaki bisiklet yolu tamamlanma aşamasında. Yapılan bisiklet yolu ile yürüyüş yapacak aileler, çocukları ile birlikte daha güvenli ortamda bisiklet sürebilecek, bulvarda yapılan spor aletleri ile daha güvenli ortamlarda spor yapabilecekler.

AİLE PARKI YANINDA SPOR SAHALARI YAPILIYOR

İkiköprü Belediyesi aile parkı yanındaki boş alana da spor sahaları yapıyor. Belediye, iki ay önce hizmete açılan aile parkının yanındaki boş alanı, kendi imkânları ile piknik alanı ile çocukların daha güvenli ortamda oyun oynamaları için basketbol sahası, voleybol sahası ile mini futbol sahası yapma çalışmalarına başladı. İkiköprü’deki ailelerin çok sevdiği, akşamları ailelerin gelip dinlendiği ve korunması yönünde sahip çıktığı aile parkının yanındaki boş alanın bitiminden sonra aileler piknik yapabilecek ve çocukları güvenli ortamda hem çocuk oyun parkında hem de spor alanında futbol veya basketbol oynayabilecek. ŞEVKİ ASLAN


Önceki Yılmaz, YKS Batman Birincisi Doğan’ı Konuk Etti
Sonraki GENÇ BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLDÜ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.