“KAPILARIMIZ TÜM BATMANLILARA AÇIK OLACAK”

 “KAPILARIMIZ TÜM BATMANLILARA AÇIK OLACAK”

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, TBMM’de yeni odasına yerleştikten sonra yaptığı açıklamada Meclisteki adres ve iletişim bilgilerini Batman kamuoyuyla paylaştı.

 

Mecliste kapılarının tüm Batmanlılara açık olduğunu kaydeden Milletvekili Özdemir, hemşehrilerinin her türlü sorununun çözümü için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elinden gelen tüm gayreti göstereceğini söyledi.

Meclis Halkla İlişkiler Binasının 3’üncü katında B-316 numaralı odada Batman’a hizmet için gayret göstereceğini belirten Milletvekili Özdemir, Batman’ın mevcut sorunlarını çözmek için geceli gündüzlü çalıştıklarını ve Batman’ı bugünden olduğu noktadan çok daha iyi noktalara taşımak için üzerine düşen sorumluluk ve görevi layıkıyla yerine getireceğini kaydetti.

Batmanlı vatandaşların aşağıdaki telefon numaralarından istenildiği zaman kendisine her an ulaşılabileceğini bildiren Özdemir, kendilerinin ayrım olmaksızın tüm Batmanlıların milletvekili olduğunu ve onlara hizmet için Ankara’da meclis çatısı altında mücadele edeceğini dile getirdi.

 ŞEVKİ ASLAN


Önceki İslami İlimler Fakültesi Yeni Binasına Kavuşacak
Sonraki ÖKTEN’DEN VATANDAŞLARA UYARI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.