İLK KAFİLE YOLA ÇIKTI

İLK KAFİLE YOLA ÇIKTI

Batman Belediyesi geçen sene hayata geçirdiği ‘Gezelim, Görelim ve Öğrenelim’ projesinin bu yılki startını bugün vererek ilk kafileyi yolcu etti. Projeden faydalanmak isteyenler için Belediye Spor Kompleksinde kayıtların devam ettiği açıklandı.

Farklı yaş grubundan oluşan 6 kafile ile toplamda 270 çocuğu Gaziantep’e götürecek olan Belediyemiz, il dışına çıkacakları gezide öğrencilere kentin kültürel ve tarihi yerlerini gezme, macera parkına gitme ve kayak deneyimi yaşama fırsatı sunacak. 

Batman Belediyesi Spor Müdürlüğü ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü ‘Gezelim, Görelim ve Öğrenelim’ projesi ile Batman’da yaşayan 9-14 yaşları arasındaki 43 çocuk belediye görevlileri eşliğinde yola çıktı. 

Heyecanlı ve mutlu oldukları gözlenen çocuklar ile görevli iki eğitmenden oluşan ilk kafileyi Gaziantep gezisine, Belediye Spor Kompleksi önünden Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, Belediye çalışanları, çocukların velileri ve arkadaşları uğurladı. İLHAN YILDIZ


Önceki Her Gün 10 Bin Ücretsiz Ekmek Dağıtılacak
Sonraki Şehitlerin ruhuna Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.