ONLARCA KİŞİYİ DOLANDIRIP KAÇTILAR

ONLARCA KİŞİYİ DOLANDIRIP KAÇTILAR

Bir Çiftlik Bank olayı da Batman’da yaşandı. Onlarca kişiyi dolandırdıkları iddia edilen kardeşler kayıplara karıştılar.

 

T. A ve R.A adlı kardeşlerin 50’den fazla vatandaşı binlerce lira dolandırdıkları iddia edildi. Emlak ve benzeri konularda T. A ve R.A adlı kardeşlerin kendileriyle ticaret yaptıklarını söyleyen mağdur vatandaşlar kardeşlerin yakalanmasını istediler.

İsimlerini vermek istemeyen mağdur vatandaşlar, “ Biz onlara 95 bin liraya araba sattık. 35 bin lira verdiler ama gerisi onlarda kaldı. Bir başka arkadaşın 55 bin lirasını aldılar. Bizim gibi onlarca insan var. Elliden fazla insan var. Mesela bir evi 5 kişiye satmış. Duyduğumuza göre İzmir’e, akrabalarının yanına kaçmış. Dolandırıcıların yakalanıp hakkımızın alınmasını istiyoruz.” Dediler.

T. A ve R.A adlı kardeşlerin sahipleri oldukları Aslan Markete gelen mağdur vatandaşlar polis gözetiminde marketteki eşyaları aldılar. AHMET KÖLGE


Önceki Sathi Kaplama Yerine Asfalt Yapılmalı
Sonraki EVLİLİKLERİ KOLAYLAŞTIRIN

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.