HAFTALRDIR MAĞDURUZ

HAFTALRDIR MAĞDURUZ

15 gün önce elektrik arızası nedeni ile kazılan kaldırım, esnafı mağdur ediyor.

 

Elektrik arızası nedeni ile kazılan Mehmet Sincar Caddesindeki kaldırım esnafı mağdur ediyor. 15 gün önce kazıldığını belirten Hasan Bilir, kazıldığı günden bu yana doğru dürüst iş yapamadığını aktardı. Özellikle birçok yayanın takılıp düştüğünü belirten Bilir, 15 gündür bir muhatap bulamadığını, bu durumun işlerini oldukça etkilediğini vurguladı. Yaklaşık 7 metrelik bir alanın kazılı olduğunu belirten Bilir, yetkililere seslendi.

“VATANDAŞ TAKILIP DÜŞÜYOR”

Vatandaşlarında bu durumda mağdur olduklarını belirten Bilir, “Burası Mehmet Sincar Caddesi no:142 önü. 15 gün önce elektik arızası nedeni ile bir kazı yapıldı. Yaklaşık 7 metrelik bir alanı kazdılar ve tekrar kapatmak için kimse gelmedi. Kimi aradıysak başkasına yönlendirdi yani derdimizi çözecek bir muhatap bulamadık. Bu çukur yüzünden 15 gündür iş yapamıyoruz çünkü tam dükkânımızın önünde olduğu için vatandaş içeri girmek istemiyor. Bazı vatandaşlar takılıp düşüyor ve bize kızıyor. Müşterilerimizde takılıyor ve sinirlenip dükkândan çıkıyor. Yetkililerden ricamız bu alanın bir an önce onarılması ve mağduriyetimizin giderilmesi.” Şeklinde konuştu. ŞEVKİ ASLAN  


Önceki HALKIN İNANCIYLA BARIŞIK BİR SİSTEM KURULMALI
Sonraki MUCURLU YOL 3 VATANDAŞI HAYATINDAN EDİYORDU

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.