KOMŞU İLDE NE OLUYOR?

KOMŞU İLDE NE OLUYOR?

​Siirt’in Pervari ilçesinde güvenlik korucularının kaldığı kulübeye el bombasıyla saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası bölgeden hızla uzaklaşan şüpheli bir araçta ise "istihbarat özel harekatçıların" çıktığı iddia edildi.

 

OHAL'in kaldırılmasının konuşulduğu bugünlerde ilginç bir olay meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, dikkat çeken olay Pervari'ye bağlı Palamutlu köyü Kilis mezrası bölgesinde cuma akşamı saat 02.00 sıralarında meydana geldi. Güvenlik korucularının kaldığı kulübeye yapılan el bombalı saldırı sonrası bölgeden hızla uzaklaşan şüpheli bir araçta "istihbarat özel harekatçıların" çıkması, saldırının istihbarat özel harekatçılar tarafından yapıldığı iddialarını beraberinde getirdi.

Yaşanan olayda can kaybı yaşanmazken yaralanan bir güvenlik korucusunun hastaneye giriş işlemlerinin yapılmadığı ve saldırıya uğrayan güvenlik korucuları ile bölgedeki diğer korucuların da silahlarına el konulduğu öğrenildi. İLKHA

 Önceki KALDIRIMLAR KÖPÜKLE YIKANARAK DEZENFEKTE EDİLDİ
Sonraki KURSLARA 18 BİN KAYIT

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.