Cuma Dişikırık AK Parti İl Başkan Adaylığını Açıkladı

Cuma Dişikırık AK Parti İl Başkan Adaylığını Açıkladı

24 Haziran 2018 seçimleri sürecinde boşalan AK parti Batman il başkanlığı için eğitimci iş adamı Cuma Dişikırık aday olduğunu açıkladı.

 

 Cuma Dişikırık yaptığı açıklamada “24 Haziran seçimleri sonrasında ülkemizde yeni hayata geçirilecek “Başkanlık sistemi” kapsamında bende Batman’da AK partiyi en iyi temsil etmek için AK Parti Batman il başkanlığına aday oldum. Amacım öncelikle tabandan başlayarak AK partiye gönül veren herkesi kucaklamak ve AK partinin oy sayısını Batman’da hak ettiği en iyi noktaya taşımaktır. Yaklaşan yerel seçimlerde partimizin başarıyla çıkması için yoğun çalışmalar yapmaktır. Bu süreçte bugüne kadar AK partimize gönül veren ve hizmet eden tüm il ve ilçe teşkilatlarına, Milletvekillerine ve il başkanlarına teşekkür ederim. İçerisinde her zaman gururla görev aldığım Ak Parti il Başkanlığı görevini alacak kişiye şimdiden başarılar dilerim. Her kararın başta ülkemiz ve Batmanımız için hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan dilerim.” Dedi. HABER MERKEZİ

 Önceki BELEDİYE, HAŞERE ÜREMELERİNE KARŞI İLAÇLAMALARA BAŞLADI
Sonraki Son KHK ile 18 bin 632 kişi ihraç edildi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.