HİZMET-İŞ’TEN VALİ DENİZ’E ZİYARET

HİZMET-İŞ’TEN VALİ DENİZ’E ZİYARET

Hizmet-İş Konfederasyonu Genel Başkan Danışmanı Selim Gülsatar ve Batman İl Başkanı Bünyamin Söğüt, Vali Ahmet Deniz’i makamında ziyaret ettiler.

 

 Sendika çalışmaları ve Batman’daki yapılanma hakkında Vali Ahmet Deniz’e bilgi veren Gülsatar, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Hizmet-İş Konfederasyonu Genel Başkan Danışmanı Selim Gülsatar; “Sayın Valimizin yapmış olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ediyorum. Batman’da binlerce taşeron üyemizin kadroya geçişlerinin ardından durumlarını Sayın Valimize arz ettik. Sıcak v esamimi bir ortamda gerçekleşen görüşmemizin ardından kendisine sendikamızın 40. Anısına hazırladığı özel fincan takımını kendisine hediye ettik.” diye konuştu.

Hizmet-İş Batman İl Başkanı Bünyamin Söğüt ise, Vali Ahmet Deniz’in Petrol kenti için büyük bir şans olduğunu belirterek, gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. Vali Ahmet Deniz ise, sendikalaşmanın önemine değinerek her zaman emekçilerden, üreten ve çalışanların yanında olduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi. RECEP FIRATÖnceki BEBEKLER İÇİN YENİ DÜZENLEME
Sonraki İLUH’TAKİ METRUK BİNALAR YIKILACAK

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.