Spor Salonu Yenileniyor

Spor Salonu Yenileniyor

 

İlçe Kapalı Spor Salonu bakım, onarım ve düzenlenme projesi kapsamında tadilata alınarak yenileniyor. Yenileme çalışmaları devam ederken spor salonunun temmuz ayında hizmete gireceği belirtildi.

Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğüne bağlı spor salonunun zemininde oluşan yıpranmalardan dolayı, onarım ve düzenlenme projesi kapsamında yenileniyor. Yenileme çalışmaları devam ederken spor salonu temmuz ayında hizmete girecek.

Konu ile ilgili Gençlik hizmetleri ve spor İlçe Müdürü Ender Hazal yaptığı açıklamada; “Kaymakamlık bünyesinde aktif olarak sportif çalışmaların yapıldığı Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürlüğüne bağlı spor salonunun zemininde oluşan yıpranmalardan dolayı Valimiz Ahmet Deniz, kaymakam Mustafa Maslak ve Gençlik hizmetleri spor il Müdürünün de destekleriyle salon tadilata alındı. Yaklaşık 120 000 liralık bütçe ayrılan onarım işinde zemine demir hasır ve beton dökümünden sonra pvc ile kaplanacak. Salondaki iç dış beton aksamlarının boyanması ve onarılması planlanmaktadır. Çalışmalar temmuz ayı ortalarında bitirilmesi planlanmaktadır.” Dedi.  İBRAHİM ÖZMEN

 

 


Önceki Kurtaran Sporda Başarılı Öğrencileri Konuk Etti
Sonraki Vali Deniz, 1327 nolu sandıkta oyunu kullandı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.