Mecliste Batman’ın sesi olacağız

Mecliste Batman’ın sesi olacağız

 

Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Aydın Gök, mecliste Batman’ın sesi olacaklarını ve Batman ile bölgenin sorunlarının çözümü için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

24 Haziran milletvekili genel seçimlerinde Batman’dan bağımsız aday olan Aydın Gök, Batman’ın ve bölgenin sorunlarını bildiklerini ve bu sorunları çözmek için çalışacaklarını ifade etti.

Tek başlarına da olsa seçildikleri takdirde halka hizmetin nasıl yapıldığını göstermek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Gök, “Halkı gerçek hizmetle buluşturmak için milletvekili adayı oldum. Batman’ın, bölgemizin sorunlarını bilen ve bu memlekette büyümüş biri olarak halkımızın haklı taleplerinin meclisteki en gür sesi, temsilcisi olmaya çalışacağım.” dedi.  

Gök açıklamasının devamında, “Bize seçilirseniz tek başınıza ne yapabilirsiniz? diye soruluyor. Bizler halkın sorunlarını bilen ve halkın gerçek dostları olan vekiller olarak halkımızın sorun ve taleplerini sürekli meclis ve hükümet gündemine getirerek sorunların takipçisi olacağız. ‘Batman sahipsizdir’ algısını değiştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Sorunların çözümü için canla başla çalışacağım”

Bölgesel sorunlar ile Batman’ın sorunlarına vakıf olduklarını ve çözümü için çalışacaklarını vurgulayan Gök, “Bölgesel sorunlarla birlikte Batman’ın en büyük sorunlarından olan İluh deresi, DDY’nin şehir dışına çıkarılması, işsizlik sorunu, uçak seferlerinin artırılması, ulaşım sorunu ve yeşil alan sorunu gibi sorunların çözümü için canla başla çalışacağız.” diye konuştu.

“Sadece bir kesimin değil halkın tamamının vekili olacağım”

Batman ve bölge sorunları için en büyük vaadinin halka karşı dürüst ve halkın tamamının vekili olacağını belirterek, son olarak şunları söyledi: “Halkımız kendi sorununu sahiplenen ve partizanlık yapmayan vekillerle karşılaştıklarını görecekler. Mecliste halkımız sesi olacağız. Sadece bir kesimin değil halkın tamamının vekili olacağız ve tüm halkımızı sahipleneceğiz.” 


Önceki 5 Mahallede Parke Serimi
Sonraki Rektör Durmuş, Üniversite Personeliyle Bayramlaştı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.