SAHURDA TANDIR KEYFİ

SAHURDA TANDIR KEYFİ

 

İftar sonrası esnafı ziyaret eden Vali Deniz, gecenin ilerleyen saatlerinde bir tandır evini ziyaret ederek tandır ekmeği yedi.

Vali Ahmet Deniz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen iftar programının ardından Turgut Özal Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti.Esnaf ziyareti sırasında Vali Deniz, çayevlerinde oturan vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.  Vali Deniz’e ziyaretlerinde duydukları memnuniyeti belirten esnaf ve vatandaşlar, her fırsatta kendilerini ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinlediklerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.  

TANDIRDA EKMEK YAPAN KADINLARI ZİYARET ETTİ

Esnaf ziyaretlerinin ardından Vali Deniz ve beraberindekiler Fatih Mahallesinde yöresel tandır ekmeği yapan evi ziyaret etti.Tandır ekmeği yapan kadınlar ile bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Diniz, kendisine ikram edilen tandır ekmeğini beraberindekilere dağıtarak, Ramazan Ayının ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. İLHAN YILDIZ

 

 


Önceki GÖK'Ü MECLİSTE GÖRMEK İSTİYORUZ
Sonraki CAMİLERDE BAYRAM NAMAZI COŞKUSU

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.