VALİ BEŞİRİ KÖYLERİNDEYDİ

VALİ BEŞİRİ KÖYLERİNDEYDİ

 

Vali Deniz, Merkeze Bağlı Binatlı ve Beşiri İlçesine Bağlı Yenipınar ile Oğuz Köylerini Ziyaret Etti

 

Vali Ahmet Deniz, ilimiz merkeze bağlı Binatlı ve Beşiri ilçesine bağlı Yenipınar ile Oğuz köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Köy ziyaretlerinde Vali Deniz’e; Beşiri Kaymakamı Mustafa Maslak, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer,  İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan eşlik etti. 

Vali Ahmet Deniz, ilimiz merkeze bağlı Binatlı köyünü ziyaret ederek, köy halkıyla bir araya geldi.

Köyün halkı tarafından karşılanan Vali Deniz, köyün taziye evinde köy sakinleriyle bir araya gelerek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

VALİ DENİZ, BEŞİRİ İLÇESİNE BAĞLI YENİPINAR İLE OĞUZ KÖYLERİNDE VATANDAŞIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ 

Beşiri ilçesine bağlı Yenipınar ile Oğuz Köylerini ziyaret eden Vali Deniz, vatandaşlarla bir araya gelerek, köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi. 

Köylerin taziye evlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek bir süre sohbet eden Vali Deniz, "35-40 yıldır dış güçlerin piyonu olan bölücü terör örgütü bu bölgeye kan ve göz yaşından başka bir şey vermedi. Aynı şekilde FETO terör örgütü de 15 Temmuz'da hain darbe girişiminde bulundu. Bunların hepsi aynı hain amaca hizmet etmekteler   Biz bin yıldır bu coğrafya da bir ve beraber yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz.  Birlik  ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere asla ve asla müsaade etmeyeceğiz" diye konuştu. 

Köylerin alt yapı ve üst yapı ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yürütüldüğünü belirten Vali Deniz,  vatandaşın sorun ve isteklerini dinlemek amacıyla köy ziyaretlerinde bulunduğunu belirterek, "Vatandaşa hizmet etmek bizim asli görevimizdir. Yeter ki ilimizde sağlanan huzura sahip çıkalım. Birlik,  beraberlik ve kardeşliğimizi bozmaya çalışan hainlere karşı sesimizi yükseltelim" dedi.  

VALİ DENİZ, BEŞİRİ İLÇESİNİ OĞUZ JANDARMA KARAKOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU 

Köy ziyaretlerinin ardından Beşiri İlçesini Oğuz Jandarma Karakoluna geçen Vali Deniz,  vatani görevini yapan askerlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti. 

Karakolda incelemelerde bulunan Vali Deniz, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra karakoldan ayrıldı. AHMET KÖLGE

 

 


Önceki KUR'AN KURSLARI 25 HAZİRANDA BAŞLIYOR
Sonraki YÖK'TEN ÖĞRENCİ AFFINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.