Maslak Muhtarlarla İftarda Buluştu

Maslak Muhtarlarla İftarda Buluştu

Beşiri Kaymakamı Mustafa Maslak, ilçenin köy ve mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi.

 Kıradağ Dörtmevsim Bahar’da düzenlenen programa; Kaymakam Mustafa Maslak, kurum müdürleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı. 

İftardan sonra muhtarlara hitaben bir konuşma yapan kaymakam Maslak; “Sizler vatandaşa ulaşmamızda köprü görevi yürütüyorsunuz. Vatandaşın istek ve taleplerini bize ulaştıran sizlersiniz. Muhtarlar olarak sizler direkt alandasınız. Bize düşen halkımızın istek ve taleplerini yerine getirmek. Özellikle Ramazan Ayında fakir ve fukaranın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Eğer bizim ulaşamadığımız ihtiyaç sahibi vatandaşımız varsa mutlaka bizlere iletin.  Ramazanın rahmet ve bereketini insanlarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

  Kaymakam Maslak; “İlçemizi hep birlikte daha güzel yerlere götüreceğiz. Yeter ki birlik, beraberliğimizden ve kardeşliğimizden, huzurumuzdan taviz vermeyelim. Kardeşlik hukukumuzu bozmak isteyenlere izin vermeyelim.” dedi. HABER MERKEZİ


Önceki HÜDA PAR’dan Kadir Gecesi mesajı
Sonraki TEZDİĞ ETİYOPYA'DAYDI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.