HÜDA PAR’dan Kadir Gecesi mesajı

HÜDA PAR’dan Kadir Gecesi mesajı

HÜDA PAR Batman İl Teşkilatı, Kadir Gecesi münasebetiyle tebrik mesajı yayımladı. 

Mesajda, Kadir gecesinin tüm İslam âlemine hayırlar getirmesi temenni edilerek, Müslümanların ihtilaflarını bir kenara koyup ortak düşmanlar karşısında birlik ve beraberlik içinde olması çağrısında bulunuldu.

İslam aleminin yaşadığı sıkıntılara dikkat çekilen mesajda, "İslam âlemi olarak musibetlere gark olduğumuz, büyük acılar, ızdırablar çektiğimiz ve çetin badirelerden geçtiğimiz bu günlerde idrak edeceğimiz Kadir Gecesi'nin, ümmet coğrafyasının felahına kapı aralayacak bir vesile, yeryüzünün tüm mazlum ve mustazafları için bir kurtuluş ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını rahmeti sonsuz Rabbimizden niyaz ediyoruz." denildi.

HÜDA PAR'ın mesajında şu ifadeler yer aldı: "Cinni şeytanların zincire vurulduğu bu mübarek günlerde, insi şeytanların her türlü hile, plan, program ve desiselerine karşı hüşyar olmayı; ehl-i kıble olan bütün Müslüman kardeşlerimize karşı merhametli; ekini ve nesli yok etmeye programlanmış insanlık düşmanlarına karşı ise şedid olmayı her bir Müslüman kendisi için elzem bir görev olarak telakki etmelidir."

Mesajın sonunda, "HÜDA PAR olarak bu vesile ile Alem-i İslam'ın Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor, bütün Müslümanları ihtilaflarını bir kenara koymaya, ittifak noktalarına odaklanmaya, topraklarımızı işgal ederek coğrafyamızı ve eşsiz medeniyetimizi yakıp yok etmeye çalışan ortak düşmanlarımız karşısında birlik ve beraberlik içinde yekvücut olmaya davet ediyoruz." çağrısında bulunuldu. HABER MERKEZİ


Önceki Farklılıklarımızı Zenginlik Olarak Göreceğiz
Sonraki Maslak Muhtarlarla İftarda Buluştu

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.