BİR AYDA 11 BİN TON ÇÖP TOPLANDI

BİR AYDA 11 BİN TON ÇÖP TOPLANDI

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Ramazan ayını da kapsayan 1 aylık süre içinde yürüttükleri temizlik çalışmalarında 11 bin ton civarında çöp topladı.

Ramazan ayı dolayısıyla hazırlanan etkinlikler ve bayram öncesi yapılacak olan hazırlık çalışmaları için tüm Belediye birimleri teyakkuza geçti.

Halkın daha rahat alışveriş yapması, trafiğin akışının sağlıklı bir şekilde işlemesi için çalışmalar yürüten belediye, temizlik konusunda da vatandaşlardan tam not aldı.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, iftar sonrası çöp yığını oluşmaması için büyük özen gösterirken, gece gündüz demeden kentimizin temizliği için aralıksız çalışıyor.

Ramazan ayının ilk gününden bugüne kadar daha yoğun bir çalışma temposuna giren belediye temizlik ekipleri tarafından, 1 ayda yaklaşık 11 bin ton çöp toplandı. Belediye temizlik çalışmalarını, 39 araç ve 250 personel ile aralıksız sürdürüyor. RECEP FIRAT

 


Önceki Sason’da İncelemelerde Bulundu
Sonraki Farklılıklarımızı Zenginlik Olarak Göreceğiz

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.