Rektör Durmuş’tan “Aybüke Yalçın” Mesajı

Rektör Durmuş’tan “Aybüke Yalçın” Mesajı

Batman Üniversitesi Rektörü Durmuş, Şenay Aybüke Yalçın’ın katledişinin birinci yıl dönümünde bir anma mesajı yayınladı.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK tarafından açılan ateş sonucu katledilen Müzik Öğretmeni ve Batman Üniversitesi Öğrencisi Şenay Aybüke Yalçın’ın katledişinin birinci yıl dönümünde bir anma mesajı yayınladı.

Rektör Durmuş mesajında, “İlimiz Kozluk ilçesinde bölücü PKK Terör Örgütü tarafından düzenlenen hain saldırıda şehit olan Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi, Öğretmen kızımız Şenay Aybüke Yalçın'ın şehit edilişinin yıl dönümünde şehidimizin acısı hala yüreğimizi yakmaktadır. Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında geçmişte olduğu gibi bugün de hep birlikte teröre karşı tek vücut ve tek ses olarak dimdik durmaya devam edeceğiz.” dedi. HABER MERKEZİ


Önceki MÜSTEŞAR YARDIMCISINDAN ESNAFI ZİYARET
Sonraki Aksoy’dan Kadir Gecesi mesajı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.