Vali Ahmet Deniz’in Yaz Tatili Mesajı

Vali Ahmet Deniz’in Yaz Tatili Mesajı

Vali Ahmet Deniz, yaz tatili münasebetiyle mesaj yayınladı.

 

 Öğrencilere seslenen Vali Deniz, "Sevgili öğrenciler; Eğitim-öğretim yılının sona erdiği ve yaz tatilinin başladığı şu günlerde, dönemin yorgunluğunu ve stresini üzerlerinden atmak, eğlenmek, sevdiğiniz aktivite ve etkinliklerde bulunmak en doğal hakkınızdır.Eksikliklerinizi başarısızlık olarak düşünmeden, bu tatili yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlanmak içinöğretmenlerinizin tavsiyelerine uymayı ve bol bol kitap okumayı ihmal etmeyiniz. Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirin." dedi.

Vali sözlerinin devamında, " Değerli Velilerimiz, Çocuklarımız karnelerini alacaklar. Onların karnelerinde arzu ettiğiniz notlar olmayabilir. Bunları çocuklarınıza yansıtmadan nedenleri üzerinde kendimizi sorgulamalıyız, Yaz tatili uzun bir süre. Bunu yavrularımızın iyi bir şekilde değerlendirmesi gerekiyor. Bizler çocuklarımızı iyi yönlendirmeliyiz. Elbette dinlenecekler ve spor yapacaklar. Ama en önemlisi kitap okumalarıdır.  Kıymetli Öğretmenler, Türkiye’nin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız sizlerin eseri olacaktır. Öğrencilerinize tatili dinlenerek, kitap okuyarak, ailesi ile birlikte sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak zaman geçirmelerini tavsiye edin. Bu vesile ile tüm eğitim camiasına, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

 

 

 



Önceki MUHTAÇ AİLELERE İFTAR
Sonraki HÜDA PAR Seçim Beyannamesini açıkladı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.