MUHTAÇ AİLELERE İFTAR

MUHTAÇ AİLELERE İFTAR

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından devletin sosyo ekonomik desteğinden faydalanan ailelere yönelik iftar programı düzenlendi.

 

TP Kristal Park tesislerinde düzenlenen iftar programına; Vali Deniz'in yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Selahattin Güven, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Ümit Çiçek, ,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan, STK temsilcileri ve çok sayıda devletimizin sosyo-ekonomik desteğinden faydalanan aileler katıldı. 

Yemekten sonra kısa bir konuşma yapan Vali Deniz, "Ramazan ayının rahmeti, güzellikleri sizlerle beraber olsun. Bizim için çok kıymetli ve değerlisiniz. Devletimizin şefkat eli ve desteği her zaman sosyo ekonomik desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımızla yanında olacaktır" diye konuştu. 

İftar programına katılan ailelerle yakından ilgilenen Vali Deniz, kendileriyle bir süre sohbet edip, sorun ve taleplerini dinledi. RECEP FIRAT

 

 

 Önceki Molla Emin Ulutaş'a Şartlı Tahliye
Sonraki Vali Ahmet Deniz’in Yaz Tatili Mesajı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.