Vali Deniz, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

Vali Deniz, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

Vali Ahmet Deniz, ilimiz merkeze bağlı Recepler ve Oymataş Köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 

Köy ziyaretleri sırasında Vali Deniz’e;  İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer,  İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nurettin Kıyas eşlik etti. 

VALİ DENİZ, RECEPLER KÖYÜNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ 

Merkeze bağlı Recepler köyünü ziyaret eden Vali Deniz, halkla bir araya gelerek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.Köy muhtarı ve köy halkı tarafından karşılanan Vali Deniz, köyün taziye evinde vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi. 

Daha sonra köyün okulunu ziyaret eden Vali Deniz, okulda incelemelerde bulunarak, eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı, öğrenci ve öğretmenlere kitap hediye etti. 

OYMATAŞ KÖYÜNDE VATANDAŞLARIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ 

Oymataş köyünü ziyaret eden Vali Deniz, vatandaşlarla bir araya gelerek, bir süre sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi.  Daha sonra yapımı tamamlanan köyün camisi ve okulunda incelemelerde bulunan Vali Deniz, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Köy ziyaretlerinde vatandaşların Ramazan ayını tebrik ederek, mübarek ayın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Vali Deniz,  Batman dinamikleri olan canlı huzurlu ve güvenli bir şehir olduğunu vurgulayarak, birlik, beraberlik ve kardeşlik hukuku içerisinde sağlanan huzur ve güven ortamına herkesin sahip çıkması gerektiğini ifade etti. 

Köylerin eğitim, alt yapı sorunlarını yerinden inceleyen Vali Deniz, sorunların giderilmesi konusunda ilgili kurum yöneticilerine gerekli çalışmaların yürütülmesi istedi. 

 VALİ DENİZ'DEN KÖY ÇOCUKLARINA İLGİ 

Köy ziyaretleri sırasında köy çocuklarıyla yakından ilgilenen Vali Deniz, çocuklara kitap ve oyuncak hediye etti. RECEP FIRAT


Önceki GÖK, ESNAF ZİYARETİNDEYDİ
Sonraki Öncelikli Sorunumuz Eğitimdir

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.