GÖK, ESNAF ZİYARETİNDEYDİ

GÖK, ESNAF ZİYARETİNDEYDİ

Dr. Aydın Gök Kültür Mahallesi esnafını ziyaret etti.

 

HÜDA PAR’ın destekledi Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Aydın Gök, Kültür mahallesindeki esnafı ziyaret etti. Bayram öncesi işlerin yolunda olup olmadığını soran Gök, esnafın sıkıntılarını da dinledi. 24 Haziran seçimlerin için esnaftan destek isteyen Gök, “Devlet vergi topladığı gibi aynı zamanda esnafa destek vermesini de bilsin” ifadelerini kulandı.

Konu ile ilgili konuşan Gök, “Kültür mahallesindeki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik. Bayram arifesinde olmamıza rağmen işlerinin durgun olduklarını belirttiler. Özellikle bayramlardan umutlu olduklarını söylüyorlar fakat bayramda onlar için bir kazanç çıkarmayacak gibi gözüküyor. Bunun için devlet vergi topladığı gibi esnaf kardeşlerimize yardımcı olmalı ki, kimse sıkıntıya düşmesin.” Diye konuştu. Şu ana kadar seçilen hiçbir milletvekilinin kendilerini sormadığını ve sorunlarıyla ilgilenmediğini vurgulayan esnaf, Gök’ten büyük bir beklentilerinin olduğunu dile getirdi. Hüseyin Kölge


Önceki Gençlik Sahurda Buluştu
Sonraki Vali Deniz, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.