Gençlik Sahurda Buluştu

Gençlik Sahurda Buluştu

HÜDA PAR Gençlik kollar sahur programı düzenledi. Programa bağımsız aday Aydın Gök de katıldı.

 

Batman HÜDA PAR Gençlik Kolları il başkanlığınca düzenlenen sahur programına yoğun ilgi duyuldu. HÜDA PAR’ın da desteklemiş olduğu Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Aydın Gök te gençler ile sahur yaptı. Yüzlerce gencin katıldığı program Şerzan Kurt parkında 01.30 saatlerinde yapıldı. Konu ile ilgili konuşan HÜDA PAR İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Şimşek, gençlerin bu tür programlara ihtiyacı olduğunu vurguladı.

“GENÇLER İLE İLETİŞİME GEÇMELİYİZ”

Gençlere ile farklı yolarla iletişime geçilmesi gerektiğini belirten Şimşek, “Düzenlediğimiz programa parti olarak desteklediğimiz, Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Aydın Gök de katıldı. Gençler Gök’ün katılımından dolayı çok mutlu oldular. Ayriyeten burada bulunan gençler adına şunu söyleyebilirim ki, bu seçim de oy olarak kendisini destekleyeceğiz. Bu bilgiyi kendisine de aktardık kendisi de bize teşekkür dileklerinde bulundu. Program için görevliler ile görüştük, Dr. Aydın Gök ile beraber sahurumuzu yaptık. Daha sonra çöplerimizi toplayıp evlerimize döndük.” İfadelerini kullandı. İLHAN YILDIZ


Önceki DSİ UYARDI
Sonraki GÖK, ESNAF ZİYARETİNDEYDİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.