GÖK HASTALARA ÇİÇEK DAĞITTI

GÖK HASTALARA ÇİÇEK DAĞITTI

 

Batman Bağımsız Milletvekili adayı Dr. Aydın gök hastaları ziyaret ederek çiçek dağıttı.

HÜDA PAR’ın da desteklediği Batman Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Aydın Gök, Bölge Devlet Hastanesini ziyaret etti. Ziyaretlerinde Başhekim Opr. Dr. Ercan Seven ile başlayan Gök, hemşir, hemşireleri, hastane çalışanlarını, doktorları, Hasta ve hasta yakınlarına uğradı. Hem meslektaşlarından hem de hasta yakınlarından destek istedi. İlk önce diyabet hastalarını ziyaret eden Gök, kendilerine sağlık duasında bulunduktan sonra çiçek verdi. Daha sonra hasta ve hasta yakınları ile bir araya gelen Gök, hasta ve hasta yakınlarına sabır ve dua dileklerinde bulunduktan sonra kendilerinden destek istedi.

“ALLAH BU MÜBAREK AYDA HASTALARIMIZA ŞİFA VERSİN”

Gerçekleştirdiği ziyaret hakkında bilgilendirmelerde bulunan Gök, “Bugün benimde daha önce vazife yaptığım Batman Bölge Devlet Hastanesini ziyaret ettik. Hem hastalarımızı hem de eski mesai arkadaşlarımı ziyaret ettim. Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunduk, gönüllerini almaya çalıştık. Ayrıca mesai arkadaşlarımızdan da destek istedik. Birde Başhekimimizi ziyaret ettik, kendisi de beraber çalıştığımız bir arkadaştı. Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin. Ve yine rabbim bütün maddi ve manevi hastalıklara da şifa versin.” Şeklinde konuştu. İLHAN YILDIZ

 


Önceki BÖLGE İNSANI BÜYÜK SIKINTILAR YAŞADI
Sonraki "HALKIMIZ BİZİ SEÇERSE PİŞMAN OLMAYACAK"

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.