DART’TA TÜRKEYİ İKİNCİSİ OLDUK

DART’TA TÜRKEYİ İKİNCİSİ OLDUK

 

Gençlik Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğünün faaliyet programında yer alan Okul Sporları Dart yıldız erkekler şampiyonasında, Kültür Ortaokulu Türkiye ikincisi olmayı başardı. 

 

05-06 Haziran 2018 tarihinde Antalya ilinde yapılan Dart Yıldız erkekler Türkiye şampiyonasında, Kültür’lü sporcular, birinciliği az farkla kaçırdılar. 20 ilin katılımıyla yapılan şampiyonada, Batman’ın ilk kez böylesine büyük bir başarı yakaladığını belirten, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, sporcuları ve antrenörü tebrik etti. Kültür Ortaokulu Dart takımında Baran Gökalp, Mevlan Aktağ, Fatih Çaçan ve Murat Aslan isimli sporcular ile Antrenör Ayfer Doğan yer aldı. Kültür Ortaokulu Müdürü Bilal Kay ise, okul olarak dart sporunu benimsediklerini ve Türkiye dereceleri çıkarmaya devam edeceklerini söyledi.  İl Müdürü Halil Eren, bir çok branşta olduğu gibi, Dart sporunda da Türkiye dereceleri gelmeye başladığını ve bunun devamının gelmesi için desteklerinin süreceğini söyledi. HABER MERKEZİ

 

 


Önceki YOKSULLUK KADERİMİZ DEĞİL
Sonraki KATI' SANATI SEVENLERİYLE BULUŞTURULDU

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.