ŞAHİN, GÖK İÇİN DOLAŞTI

ŞAHİN, GÖK İÇİN DOLAŞTI

 

HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin, Bağımsız aday Dr. Aydın Gök için esnaf ziyaretinde bulundu.

Batman Bağımsız Milletvekili Adayı olan Dr. Aydın Gök için Ek Sanayide esnafı dolaşıp hem sıkıntılarını dinleyen, hem de Gök için destek isteyen HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin ve beraberindeki heyet, olumlu karşılandıklarını belirtti. Esnaf buluşmalarında Gök’ün mecliste olması gerektiğini anlatan Şahin, Mecliste Batmanlıların bir dostu olacağını, ilimizin her sıkıntısının meclise taşınacağını belirtti.

“BATMANI TEMSİLEN AYDIN GÖK UYGUN”

Esnaf ziyaretlerinden sonra gazetemize konuşan HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin, “Bugün Ek Sanayi esnafımızı, bağımsız adayımız Dr. Aydın Gök’ü desteklemek üzere ziyaret ettik. Esnaflarımıza dolaştık taleplerimizi ilettik. Dr. Aydın Gök için destek talebinde bulunduk. Teveccüh güzel, bizi tam manası ile anlıyorlar. Batman halkı adına, Batmanı temsilen Parlamentoda, Dr. Aydın Gök gibi birikimli bir insanın orada olması gerektiğini vurguluyorlar, bize hak veriyorlar. İnşallah bize destek verecekler. Birçok esnafımız işlerin durgun olduğundan şikâyet ettiler. Tabi ki siyasilerimiz meclise girerse bu konudaki sıkıntılara da el atacaklar inşallah.” Şeklinde konuştu. İLHAN YILDIZ

 


Önceki Minikler Taçlandırıldı
Sonraki YOKSULLUK KADERİMİZ DEĞİL

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.