‘BİR GENCİN TEK UMUDU’ GERÇEK OLDU

‘BİR GENCİN TEK UMUDU’ GERÇEK OLDU

 

‘Bir Gencin Tek Umudu’ adlı yazdığı romanın okuyucuyla buluşması için Batman Belediyesi’nden destek isteyen Batmanlı genç yazarın umudu gerçek oldu. 

Batman Endüstri Meslek Lisesi 12. Sınıf öğrencisi, yazdığı notları kitaba dönüştürmek istediğini Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin’e iletmesi sonucu harekete geçen Başkan Yardımcısı Şahin, genç yazarın hayalini gerçekleştirdi. 

Başkan Yardımcısı Şahin de genç yazara yazılarının yazarlar kurulundan geçmesi halinde kendisine kitap basım ve dağıtım sürecinde maddi destekte bulunacaklarının sözünü verdi. Yazarlar kurulundan geçen kitabın basım ve yayımı için olanakları Batman Belediyesi sağladı. 

Nobel Akademik Yayınları tarafından  ‘Bir Gencin Tek Umudu’ ismiyle basım ve yayımı gerçekleştirilen kitabın yazarı İslam Erig, Belediye Başkan yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin’i makamlarında ziyaret ederek kitabın basılmasında gösterdikleri duyarlılıktan dolayı kendilerine teşekkür etti. RECEP FIRAT

 

 


Önceki TÜPRAŞ Şehir Dışına Taşınmalı
Sonraki Babamın Hizmetlerini Tamamlayacağım

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.