Vali Deniz Korucularla İftarda Bir Araya Geldi

Vali Deniz Korucularla İftarda Bir Araya Geldi

Vali Ahmet Deniz, ilimiz merkeze bağlı köy ve ilçelerde görev yapan Güvenlik Korucularıyla iftarda bir araya geldi. 

İftar programına: Vali Deniz'in yanı sıra garnizon komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar,  Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Dede, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, İl Emniyet Müdürü M. Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar ve çok sayıda güvenlik korucusu katıldı. 

İftar programında bir konuşma yapan Vali Deniz,"Bir Ramazan ayını daha birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur içerinde geçiriyoruz. Ramazan ayı kendi değerlerimizi hatırlatma açısında çok önemli bir ay. Merhameti, bereketi, güzelliği insani değerleri en iyi şekilde bize hatırlatıyor" diye konuştu. 

Vali Deniz, "Bu coğrafyada hep birlikte 30-40 yıldır bölücü terör örgütüne karşı mücadele veriyoruz. Geçmişten bu güne kadar Güvenlik Korucularımız Güvenlik güçlerimizle birlikte bölücü terör örgütüne karşı kahramanca bir mücadele veriyorlar. Tek bir silahlı terör örgütü mensubu kalmayıncaya kadar bu mücadele  kararlı bir şekilde devam edecektir" dedi. 

Konuşmanın ardından güvenlik korucularıyla bir süre sohbet eden Vali Deniz, korucuların sorun ve taleplerini dinledi. HABER MERKEZİ


Önceki ÖZGÜVEN-SEN İFTARDA BULUŞTU
Sonraki VALİ ODALARI ZİYARET ETTİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.