IHO-EBRAR’dan Ramazan yardımı

IHO-EBRAR’dan Ramazan yardımı

Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, Ramazan ayı nedeniyle bölgemizde muhtaç ailelere yönelik yardımlarını sürdürüyor.

Merkezi Hollanda'da bulunan ve Avrupa'daki hayırseverlerin yardımlarıyla dünyanın değişik ülkelerindeki yardıma muhtaç, yetim, öksüz, kimsesiz ve mağdur insanlara yardım ulaştıran IHO-EBRAR, Ramazan ayı nedeniyle bölgemizde de yardımlarını sürdürüyor.

Uluslararası yardım kuruluşu IHO EBRAR, Midyat ilçesinde ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulundu

Yapılan yardımlar ilgili konuşan Midyat Umut Kervanı yetkililerinden Nurettin Ayyıldız şunları söyledi:“Midyat Umut Kervanı olarak IHO-EBRAR tarafından karşılanan 30 gıda kolisini muhtaç ailelere ulaştırdık. Allah sebep olanlardan razı olsun. Umut Kervanı olarak zengin ile fakir arasında köprü vazifesi görüyoruz. Bu vazifemizi yerine getirirken yetim muhtaç ve yoksul ailelerine bir nebze olsun katkıda bulunuyoruz. Önceden tespit ettiğimiz ailelere yardım kolilerini evlerine götürmek suretiyle teslim ettik. Bu mübarek Ramazan ayında hatırlanması gereken ihtiyaç sahiplerine bu katkılarından dolayı hayırseverlere ve IHO-EBRAR’a teşekkür ediyoruz. Bu yardımlarımızı inşallah devam edecek, çünkü yardıma muhtaç çok aile var. Bu konuda hayırsever zenginlerimizden katkı bekliyoruz." dedi. HABER MERKEZİ

 


Önceki Gençlere A Takımda Oynama Fırsatı
Sonraki İFTAR SONRASI ESNAF ZİYARETLERİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.