HİZMET İÇİN İMKANLARIMIZ ARTTI

HİZMET İÇİN İMKANLARIMIZ ARTTI

 

Vali Deniz, " Hizmet noktasında imkanlarımız artmış durumdadır. Huzur ve güvenliğimiz olduğu zaman hizmetler daha kolay yapılmaktadır. " dedi.

Vali Ahmet Deniz,  ilimiz merkez Bıçakçı Köyü ve Kozluk ilçesine bağlı Yeniçağlar ile samanyolu köylerini ziyaret ederek vatandaşların  ihtiyaç ve sorunlarını dinledi. 

Köy ziyaretlerinde Vali Deniz’e; Kozluk Kaymakamı Osman BİLİCİ, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer,  İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Sünger, DSİ 103. Şube Müdürü Bedi İleri, İl Müftüsü Turgut Erhan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan eşlik etti. 

Köy ziyaretlerinde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Deniz, "Ülkemizin imkanları eskiye göre çok daha iyi durumda olduğunu belirterek bir çok köyümüze altyapı, üstyapı, asfalt yol ve köy içi kilit taşı döşeme çalışmalarını yaptık. Hizmet noktasında imkanlarımız artmış durumdadır. Huzur ve güvenliğimiz olduğu zaman hizmetler daha kolay yapılmaktadır. Yıllardır bölge halkı bölücü terör örgütünün tehditti ve baskısı nedeniyle büyük sıkıntılar yaşadı. Dış güçlerin piyonu olan bölücü terör örgütünün başaramadığını FETÖ terör örgütü ile yapamaya çalıştılar. Halkımızın fedekar desteği ile başarılı olamadılar. Bu oyunu hep beraber bozduk. Batman canlı ve yatırıma elverişli bir şehir. Var olan huzur ve güven sayesinde birçok yatırımcı ilimize yatırım yapmak istemektedir. Organize Sanayi Bölgesi büyütme çalışmalarımız son aşamaya gelmiştir. " diye konuştu. 

Köy ziyaretlerinde vatandaşların Ramazan ayını tebrik eden Vali Deniz,  mübarek ayın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

KÖY ÇOCUKLARINDAN VALİ DENİZ'E YOĞUN İLGİ 

Köy ziyaretleri sırasında etrafına toplanan çocuklarla yakından ilgilenen Vali Deniz, çocuklara kitap ve oyuncak  hediye etti. 

VALİ DENİZ, YENİÇAĞLAR KÖYÜ SAĞLIK EVİNİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU 

Yeniçağlar köyünde yapımı devam eden Sağlık Evinde incelemelerde bulunan Vali Deniz, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, sağlık evinin en kısa sürede tamamlanması için yetkililere talimat verdi. 

VALİ DENİZ, SAMANYOLU VE BIÇAKÇI KÖYLERİNDEKİ OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU 

Samanyolu ve Bıçakçı Köylerinde bulunan İlkokul ve ortaokulu ziyaret eden Vali Deniz, okullarda yapılan çalışmalar hakkında okul müdürlerinden bilgi aldı. 

Samanyolu köyü okul bahçesinde yapımı tamamlanan sentetik çim sahasında incelemelerde bulunan Vali Deniz, köy okullarımızın birçoğuna sentetik çim saha yapmaya devam edeceklerini belirti. 

SAMANYOLU KÖYÜ MOLLA HÜSEYİN OKUMUŞ CAMİİ İNŞAATINI GEZDİ 

Samanyolu Köyünde yapımı devam eden Molla Hüseyin Okumuş Camii inşaat çalışmalarını inceleyen Vali Deniz, inşaat hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

VALİ DENİZ BIÇAKÇI KARAKOLUNDA VATANİ GÖREVİNİ YAPAN ASKERLERİ ZİYARET ETTİ 

Vali Deniz, köy ziyaretlerinin ardından Bıçakçı Jandarma Karakolunda incelemelerde bulunarak, vatani görevini yapan askerleri ziyaret etti.Askerlerle bir araya gelen Vali Deniz, kendileriyle bir süre sohbet ederek gelecek ramazan Bayramlarını kutlayarak, aileleriyle mutlu huzurlu geçirmeleri temennisinde bulundu. RECEP FIRAT

 

 


Önceki DART KURSUNA YOĞUN İLGİ
Sonraki LGS'nin Soru Ve Cevapları Yayımlandı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.