TEZDİĞ'DEN KAN BAĞIŞINA DESTEK

TEZDİĞ'DEN KAN BAĞIŞINA DESTEK

Kızılay Başkanı Tezdiğ, Atatürk Parkında kurulan kan bağış merkezinde kan bağışında bulunarak çalışmalara destek verdi.


Türk Kızılayı Batman Şubesi çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan nedeniyle bölgede aktif olarak yardım çalışmalarına katılan, kapı kapı gezerek vatandaşların ihtiyaçlarını tespit eden ve yardımları adreslerine ulaştıran Türk Kızılayı Batman Şubes Başkanı Sabahattin Tezdiğ, Atatürk Parkında kurulan kan bağış çalışmalarına da destek verdi.

 

Burada vatandaşlarla sohbet eden ve kendi de kan bağışında bulunan Tezdiğ, Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü bağışçılardan karşılamak için titiz bir çalışma yürüten Türk Kızılayı’na herkesin destek vermesinin hayati öneme sahip olduğunu vurguladı.

 

Tezdiğ sözlerine şöyle devam etti: “2017 yılı sonu itibariyle 2.400.000 ünite kan bağışı aldık. 2018 yılı hedefi ise 2.500.000’in üzerinde olacak. Bu çok kapsamlı ve titiz bir çalışma. Bu konuyla alakalı 3.500’e yakın uzman personelimiz 24 saat esasına göre çalışıyor." RECEP FIRATÖnceki Siyasi Partilerin Propagandalarına İlişkin Usul Ve Esaslar Belirlendi
Sonraki Umut Kervanı Ramazanda Da Umut Oluyor

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.