MİNİKLERDEN HAYVAN BAKIM EVİNE ZİYARET

MİNİKLERDEN HAYVAN BAKIM EVİNE ZİYARET

Hayvanların tedavi, bakım ve rehabilitasyonu için hizmet veren Batman Belediyesi Hayvan Bakım Evi, minik öğrencilere hayvan sevgisi aşılıyor.

Belediye Hayvan Bakım Evi’ne bir ziyaret programı düzenleyen Yağmur Anaokulu’nun minik öğrencileri, bakıma ve korumaya alınan hayvanları yakından görme ve tanıma imkanı buldu. 

Belediye Veterinerlik Müdürlüğü Veteriner Hekimleri tarafından Hayvan Bakım evini ziyaret eden öğrencilere hayvan sevgisi ve bunun tüm topluma yaygınlaştırılmasının gerekliliği anlatıldı. 

 Belediye Hayvan Bakım Evi ve verilen hizmetler hakkında bilgi verilen çocuklara, sokakta yaralı, yardıma muhtaç hayvanlarla karşılaşmaları halinde Alo 153 hattıyla iletişime geçebilecekleri anlatıldı. 

Hayvan Bakım evini gezen öğrencilere, Belediye Hayvan Bakım Evi’ndeki bütün bölümleri gezdi. Çocuklar barınaklarda yaşayan ve korunan farklı türdeki hayvanları yakından görme ve sevme imkanı bulmanın mutluluğunu yaşadı. HABER MERKEZİ


Önceki İŞKUR’dan Bin 200 Kişiye İş
Sonraki Ramazan'ın İlk Cumasında Kudüs Çağrısı​

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.