AKSOY’UN KONUKLARI ÇOCUKLARDI

AKSOY’UN KONUKLARI ÇOCUKLARDI

‘Vatan Evlatlarına Vefa’ projesi kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, 4 bakanı ve TBMM’deki milletvekillerini ziyaret eden çocuklar, Ankara’daki ziyaretlerini Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’a anlattı.

Başkan Vekili Aksoy, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı tarafından organize edilen ‘Vatan Evlatlarına Vefa’ projesi kapsamında, 6 günlük gezi ve eğitim için Ankara'ya gönderilen konuklarını makamında ağırladı. 

Batmanlı Şehit ve Gazi çocukları Ankara ziyaretlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere İçişleri Bakanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Çevre ve Şehircilik Bakanı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanının yanı sıra Milletvekili ve bürokratlarla görüştü. 

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Batman Vakfı Başkanı Ömer Dündar Pekacar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkan Vekili Aksoy’u ziyaret eden Batmanlı Şehit ve Gazi çocukları, Ankara programını ve ziyaretlerdeki heyecanlarını paylaştı. 

Çocukları görünce oldukça duygulanan Başkan Vekili Aksoy, bir süre makamda çocuklarla sohbet etti. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen sohbetin ardından Başkan Vekili Aksoy ile konuklar topluca fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. İLHAN YILDIZ

 

 

 


Önceki AKSOY, MÜZELER HAFTASINI KUTLADI
Sonraki Araç Takla Attı 3 Yaralı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.