HÜDA PAR'IN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ BUGÜN - Batman Rehber Gazetesi

HÜDA PAR'IN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ BUGÜN

HÜDA PAR'IN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ BUGÜN

HÜDA PAR Batman İl Teşkilatı “Kudüs İslam’ındır” temasıyla bugün saat 14.00'te 16 Mayıs Şehir Stadyumu yanında terör şebekesi siyonistleri ve emperyalist ABD'yi lanetlemek üzere büyük bir miting düzenleyecek.

HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Kudüs İslam’ındır” temasıyla cumartesi günü, yani bugün düzenleyecekleri mitinge tüm halk davet edildi.

19 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00'te 16 Mayıs Şehir Stadyumu yanında terör şebekesi siyonistleri ve emperyalist ABD'yi lanetlemek üzere büyük bir miting düzenleyeceklerini belirten HÜDA PAR, çok önemli mesajların verileceği büyük mitinge tüm halkın davetli olduğunu açıkladı.

HÜDA PAR açıklamasında, “Sömürgeci ABD’yi ve Filistinli kardeşlerimizi katleden işgalci israili lanetlemek üzere, 19 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’te eski otogar arkası 16 Mayıs Şehir Stadyumu yanında düzenleyeceğimiz ‘Kudüs İslam’ındır’ mitingine tüm halkımız davetlidir.” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

 

 


Önceki HALKIMIZI KUDÜS'E SAHİP ÇIKMAYA DAVET EDİYORUZ
Sonraki RAMAZAN ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.